| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mai mic jucam un joc pe PC, caruia din pacate nu'i mai stiu numele... Poate ma ajutati sa'l gasesc. Iata cateva detalii de gameplay : In primul rand erau 2 roboti cred, sau oameni cu costume ca in G. I. Joe cu jetpack care putea fi folosit pentru scurt timp apoi necesita un recool. In prima faza aterizai pe o planeta unde niste creaturi extraterestre se deplasau pe sub pamant apoi iti apareau in fata, in apa nu puteai sa intrii deoarece pestii de devorau instantaneu. Graficile nu erau extraordinare si cam atat Daca stiti cum se numeste jocul pls postati Multsam!

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu am jucat multe jocuri, dar chiar vreau sa il joc pe asta. laughing