| Eu_3237 a întrebat:

Buna,cand imi instalez Google Chrome imi apare o eroare: The installer encountered error 0xc0000018.Va rog sa ma ajutati dau funda la cel mai corect raspuns.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza-l de aici (instalare alternativa)
https://www.google.com/chrome/eula.html?system=true&standalone=1
Bafta!

10 răspunsuri:
| Eu_3237 explică (pentru neluL):

Tot asa imi apare.crying

neluL
| neluL a răspuns (pentru Eu_3237):

Atunci JavaScript este dezactivat sau nu este acceptat de browser-ul tau.
Instaleaza ultima versiune de java de aici http://www.java.com/en/download/index.jsp

| Eu_3237 explică (pentru neluL):

Cum il instalez?

neluL
| neluL a răspuns (pentru Eu_3237):

Dupa ce il descarci, da dublu click pe iconita cu Java si porneste instalarea cu programele inchise->e simplu! Da un restart si instaleaza Chrome.

| Eu_3237 explică (pentru neluL):

Dauiun restart LA PC?

neluL
| neluL a răspuns (pentru Eu_3237):

DA! dupa instalare java.

| Eu_3237 explică (pentru neluL):

Am dat.

neluL
| neluL a răspuns (pentru Eu_3237):

Instaleaza Chrome acum din linkul meu.

| Eu_3237 explică (pentru neluL):

Multumesc foarte mult, m-ai ajutat, acum merge.

neluL
| neluL a răspuns (pentru Eu_3237):

Cu placere ! bye,bye wave