| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cand imi instalez Google Chrome imi apare o eroare: The installer encountered error 0xc0000018.Va rog sa ma ajutati dau FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a-sti si ce sa fac... ar fi bine.

| itextrat a răspuns:

Deschide pagina asta: https://www.google.com/......index.html
si apasa pe Descarca si instaleaza. Ar trebui sa mearga fara probleme :)

| anonim_4396 explică (pentru itextrat):

Am incercat frate. dar cand il donwloandez si incerc sa il instalez apare ceva alb cum ca se instaleaza scrie "Initealizare " si dupa dispare fara sa se instaleze nimic, ma poti ajuta?