| MissChocolatte a întrebat:

Cand intru in metin2 orice fel de metin2 mi se restarteaza PC imi apare o eroare tib " blue screen" si se inchide... ce pot face sa nu se mai restarteze. Am schimbat 5 windowsuri la rand si tot asa face. Plzzzzzzzzz putin ajutor va rog

Răspuns Câştigător
| CristiMondialu a răspuns:

Fa-ti un mc in notepad la metin 2

3 răspunsuri:
| CristiMondialu a răspuns:

Ia id-ul meu.iti dau un mc facut de mine...e un program prin care deschizi direct metin 2, .,,,.,,.,.,., yojabocristinel...dar da si u o ffunda

| shhhs a răspuns:

Pentru Metin2 ro incearca asta: http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| MissChocolatte explică:

Cum adica mc?