| Heads20 a întrebat:

Buna,cand intru pe minecraft pe multiplayer sau singleplayer nu merge ca se blocheaza jocul, am minecraft launcer 3.0.0,cand intru pe un sv, la development imi scrie:

Game ended with bad state (exit code 1073807364)
Ignoring visibility rule and showing launcher due to a game crash
Deleting C:\Users\Administrator\Application Data\. minecraft\versions\1.7.2\1.7.2-natives-6928457404781

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Uite aici : https://www.youtube.com/watch?v=HF21f0KCvTo. Sper ca te-am ajutat