| PufulicaMic a întrebat:

Care imi poate da sau imprumuta un cont pe A. P. B Reloaded? Va rog.As vrea sa aiba costume frumoase. Daca puteti sa imi dati trimiteti-mi un mesaj cu contul de pe A. P. B Reloaded aici pe TPU

3 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

SPAMpag.php?user=Costy1999&pass=costynel&Submit1=Intra+in+Cont%21

| PufulicaMic explică:

Nu merge contul

| PufulicaMic explică:

Kosty trimite-mi contul prin mesaj aici pe TPU, dar ca sa pot sa ma loghez in joc imi trebuie e-mailul tau.Astea toate trimite -mile prin mesaj.