| edim a întrebat:

Buna caut mt2 privat care sa aiba rate sansa de bani mare si de iteme.la magazine sa fie iteme tari ca de exemplu cele de pe site. exista

7 răspunsuri:
| AbarysAVG a răspuns:

Salut daca vrei un metin2 care are ratele mari si itm la shop incearca Metin2 TDL.
Are mai multe servere PVP, PVM, FUN.
Fa-ti cont pe sererul FUN. Bafta happy

| XperimentX a răspuns:

Metin2Mage.

| CostyBoss123 a răspuns:

Incearca Metin2 TDL si fa-ti cont pe alcolicii pentru ca ai iteme site la magazin cu 1yang si level faci la judy. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| WaKeUp19 a răspuns:

Sall, tu vrei un mt PvP? sau FUN?
Incearca mt 2 hammer sau metin2 valmondial

| SilentSkull a răspuns:

Metin2x e cel mai bun privat cu detoate la magazin... pietra anti ninja shaman war etc ati da tare 150% iar cea de defensa 1000 aparare. mai stiu metin2 mage metin2 darkness international, metin2 mage, metin2 hammer, metin2 light, metin2 moldova big grin si epical.

| Alexandru_Robert_1990 a răspuns:

Pai...3metin si metin2steel (site 3metin.eu si metin2steel.in)