| zaloz a întrebat:

Buna caut pentru metin2.ro un hack pentru pescuit /fishbot/m2fish care sa functioneze pentru versiunea aceasta (2012 martie ) Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| fannarutoo a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/370UNCDDTQ7T/metin2-multibot-7-1-rar.html
uite aici unul bun care are si multibot si fishbot, trece de hackshield + ultimul update e facut azi

| Adrian_Adisor_1995 a răspuns:

Asta e cel mai bun, dar nu trebuie sa abuzezi ca eu am primit Ban 3 zile. (Funda please~daca ti-a mers)
http://fisierulmeu.ro/37KSDBRKNJ4J/MultiBot-Mt2-rar.html
contine tot ce trebuie.
PS: -nu folosi wallhack si speed attack pentru ca te deconecteaza (updated May 2012!)
- trece de HackShield