| Rafaelitoo13 a întrebat:

caut un server de metin2 cu mape farmat itm noi evoluat.Dau funda celui care imi da primul un raspuns

4 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

Hey salut, am jucat multe servere private metin 2 dar cel mai tare a fost 4yoursmt2
are cate 5-8 evolutii la fiecare arma, armuta, evolutiile se fac usor cu ajutorul perlelor de 3 feluri : albe ->omorand 10 soldati broasca, rosii -> omorand 20 orci, albastre -> omorand oameni de cristal din tara de gheata, levelul maxim este 250, pana la 120 faci destul de usor, exista mapa de farmat pentru fiecare catedorie 100-150, 150-200, 200-250, se fac eventuri zilnice sau la 2 zile
http://just4metin.ro/......-t845.html
aici gasesti tot ce te intereseaza, o zi buna :) funda:)?

Răspuns utilizator avertizat
| seedwow16 a răspuns:

Metin2 Hummer daca vrei doar sa te lupti, Daca nu incearca Metin2 Night Fury faci foartee repede nivelele si bani happy Dar daca vrei ceva care cresti tot usor dar putin mai greu incearcaMetin2 Wars