| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Ce jocuri imi recomandati si mie cu super eroi sau un shooter frumos pentru PC sa fie un pic mai noi jocurile nu din 2006 sau 2007

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cu super eori ar fi Batman Arkham City, X-Men Originis Wolverine si Spider-Man Web Of Shadows.
Cat despre shootere atunci ar trebui sa incerci Battlefield Bad Company 2, Homefront, Far Cry 2, Iron Front, Medal Of Honor Pacific Assault, Arma 2, F.E.A.R 3, M.I.A Mission In Asia si Wolfschazne 2.

Poate te intrereseaza si asta:

-Jocuri din 2011: http://www.allpcgame.net/search/label/2011%20games

-Jocuri din 2012: http://www.allpcgame.net/search/label/2012%20games

Bafta!

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Crossfire
wolfteam
battlefield
battlefield heroes
team fortres 2
war rock
assualt cube
call of duty
kumawar2
nexuiz
delta force extreme 2
just cause 2
bad company2
metro 2033
modern warfare 2
stalker call of pripyat
bio shock2
mas effect 2
fallout 3
fear 2
borderlands
dark sector
succes bafta