| andreea2011 a întrebat:

ce jocuri online imi recomandati, nu stiu, dar sa fie interesante si captivante, nu plictisitoare, si unele in afara de farmerama, zoomumba, ourworld, travian si imperia, ma joc si jocuri de baieti, dar nu toate...plizz,ca ma plictisesc

Răspuns Câştigător
| ExciteMind a răspuns:

Http://www.metin2rospeed.ro/ Este un metin privat foarte tare...Gm iti raspund la orice intrebare iar pe chat daca doresti sa afli ceva despre joc doar intrebi si primesti raspunsul. Funda :D?