| Camelia_8424 a întrebat:

ce sa fac sa imi reactivez contul hi5? l-am inchis acum cateva zile si cand incerc sa-l reactivez imi apare"acces refuzat
nu ai dreptul sa accesezi aceasta pagina" ce sa fac? nu apare ca ininte butonul acelathinking

2 răspunsuri:
| Schhh_2232 a răspuns:

Pai stiam ca e ca la facebook. cand iti dezactivezi contul intri in cont normal si se activeaza singur. Eu am contul inactiv de vreo 5 luni da l-am reactivat azi

| Camelia_8424 explică:

Stiu si eu cum se activeaza...dar acum nu a mers...imi aper mesajul ala, pana acum l-am mai blocat si reactivat de cateva ori