| Akid a întrebat:

Ce sunt Expansion Pack-urile la sims? si cum se pot instala?
Dau funda.
Si la sims 3 cum imi pot face un iubit? Sau cum ma pot muta in alta casa?

1 răspuns:
| OctaLoL a răspuns:

Deci,este Sims 3 normal. Expansion Pack-urile sunt niste Sims-uri ce au ceva in plus de exemplu la Sims 3 Late Night(este un expansion pack)ai doar cateva haine in plus.

La Sims 3 poti sa-ti faci iubit asa:
Te duci in Park sau te duci la casa cuiva si gasesti un baiat.Dai click dreapta pe el si alegi sa discutati sau spuneti glume etc.Mai tarziu dai pe click dreapta pe el si dai la romantic si te descurci de acolo.

Pai odata ce ti-ai facut familia si ti-ai cumparat sau ai facut o casa numai poti sa cumperi alta doar daca iti faci alta familie.