| Ralukutsa a întrebat:

ce trebuie sa fac la winamp ca sa inceapa urmatoarea melodie cu 2 sau 3 sec. inainte de a se termina melodia din inaintea ei? ( am vazut asta la discoteca ca incepe din inainte fara ca sa se opreasca vreo leaca) Ms!

1 răspuns:
| KLapeman a răspuns:

Deci e simplu, te duci in equalizer si sus in coltul din stanga ai Toogle Crosfading Between Tracks dai un click sa il activezi si dupa acolo alegi cate secunde vrei. Sper ca te-am ajutat. Bafta!