| OFM a întrebat:

cine are server privat pe metin2 sa dea un link de unde pot sa-l downloadez, dar vreau sa spun ca acel server sa nu aiba multi playeri sa fie recent, nu de genu empiremetin2.ro sau metin2gx.ro care e mai mereu full sa fie si romanesc, facut de un roman. multumesc dau funda

1 răspuns:
| TheClores a răspuns:

Stiu eu unul, dar nu e romanesc.metin 2 candylongju.este creat de italieni.cu toate ca nu e romanesc sunt mai multi romani decat italieni.