| bunny_6472 a întrebat:

cine aveti jocul madagascar? sau macar daca stiti un site de pe care il pot downlada dar sa nu fie trial. daca il aveti sa va lasati adresa de mess si sa m-il dati si mie va rog frumos. cel care imi da jocul primeste funda iar ceilalti care macar incearca vor primi un raspuns cu folositor

2 răspunsuri:
| bunny_6472 explică:

Ideea este sa nu fie trial dar am sa iti adaug adresa si mai vedem

| crismany a răspuns:

Dece il vrei trial si nu intreg? in orice caz id-ul meu de mes este crismany_98 acum il voi baga l-a luat madagascarul si til voi trimite funda?