| Gheorghe_Alexandru_1990 a întrebat:

Cine imi poate dau un hack EXP care sa ma faca 99 pe metin 2 ro sau sa ma faca GM ca cel cu armura PLYZZZ fundita! PS sa nu aiba virusi!

Răspuns Câştigător
| Cornelus06 a răspuns:

Ba nu exista heck de ce zici u sa te faca 99 sau sa te faca GM.Dar stiu unu cu care poti sa cresti sa chemi cu mantii de pe F9 cat vrei u are multe chestii se cheama m2bob.eu scrii asa pe gogole si iti da. FUNDA?

| twiterist a răspuns (pentru Cornelus06):

Te rog eu sa fii si tu mai bun cu romana asta ca vad ca stii sa scrii ca si un caine rolling on the floor scuze dar asa estewinking invata romaneste si dupa invata sa scrieste si tu putin big grin tongue laughing

| Gheorghe_Alexandru_1990 explică (pentru twiterist):

Bre nu te mai da mare