| rosiemarie a întrebat:

Cine joaca It Girl pe Facebook? Stiti niste trucuri? Cum sa fac mai multi prieteni la Clique? Stiti cum sa trec mai repede lvl? Cum sa fac mai multi bani?

1 răspuns:
| rux2828 a răspuns:

Trebuie sa iti inviti prieteni. ca sa treci mai repede de nivel va trebuii sa te duci la petreceri si sa de confrunti cu fetele de acolo sau faci scopurile care ti se cere din stanga.Iti da bani in fiecare zi si mai iti da si cand de confrunti cu fetele