| AdRxxxDeEa a întrebat:

Cine ma poate ajuta? am luat ban pe nedrept la jocul Cs(Counter-Strike).
Ce vreau de fapt este sa reclam adminul care mi-a dat ban...
Cum procedez? Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Cel mai repede gasesti un alt server cu admini competenti.
Pierzi vremea degeaba facand reclamatii pe servere care au copchii admini. Nu le pasa lor, tot sa o iei ban pana la urma.

| darko23able a răspuns:

In primul rand ce trebuie sa faci este sa te duci pe forumul serverului sa dai la optiunea reclaamatii admini deschizi un newtopic si acolo trebuie sa specifici admunul care ti-a dat ban si spui sa iti prezinte dovadasaddemo sau ss) pentru care ai luat ban
in cazul in care nnu are dovada poate sa primeasca warning sau sa i se suspende adminul