| florin177 a întrebat:

Bună cine ma poate ajuta si pe mine cu un server de metin2 am o problema cu el mai bine spus cu Teleportul daca te teleportezi carcteru se blocheaza metinul e hostat 24/24 daca m-ar putea cineva ajuta va rag Add la crystyano_nyke9 Vă multumesc La revdere!

1 răspuns:
| NarkyzZz a răspuns:

Salut pai incearca sa bagi alt teleporter:FilleZilla->usr->rain->channel->share_data-honkcong->quest->object aici gasesti npc-urile, cauti pe net un teleporter functional nebuguit sil bagi aicibifezi permisiunile 777 reboot si gata ar trebui sa mearga