| pussycat15andreea a întrebat:

Buna >:
Cine stie conturi de lady popular fashion arena cu diamnate, multi bani si nivel mare?
astept raspunsuri ♥ ^_^

2 răspunsuri:
| ErnaAlexandra a răspuns:

Eu am cont de nivel 15 am bani til dau daca ma poti ajuta cu un cont stardoll de acelesi sau de nivelul 12

| Andreeamariagrigorescu a răspuns:

Nu ai voie sa furi sau sa ceri conturi! Nimeni nu va fi atat de fraier sa-ti dea contul lor daca au smaralde, diamante si multi bani! Eu am un cont cu multi bani si 30 smaralde, dar nu sunt proasta sa ti-l dau! Imi pare rau, dar nu cred ca vei gasi vreau cont!