| RedNato a întrebat:

Buna!
Cine stie sa faca un server de minecraft co-op si sa jucam amandoi pe el.
Va rog eu nu pot ca am ip dinamicsadAs fi fericit daca ar fi cineva care sa poata faca si sa ma pot juca s euhappy

1 răspuns:
| Daniel_Toroican_1992 a răspuns:

Trebuie sa iti stii IP-ul. Apoi dai click pe ESC>Deschide lumea LAN si apoi iti va scrie,, Joc gazduit de portul... apoi cel cu care vre sa joci va scrie IP-ul si portul si asa va jucati amandoi. Daca vrei ne jucam amandoi chiar acum. Adauga-ma pe facebook Toroican Daniel