| Kinda a întrebat:

Buna cine stie un heck fara virusi si sa mearga la jocul Dungeon Rampage de pe facebook bine jocu exista dar eu il joc pe facebook va roog ajutati-ma un hack pentru cristalele alea rosi va roog funda!

2 răspunsuri:
| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Pai ce level ai daca ai levelu 100 atunci o sa ati dea 230405 de cristale da-mi contul de fb si te cresc pna la levelu 100 cu ce erou ai>?

| Barbu_Sorin_1995 a răspuns:

Am un sfat pentru tine, nu te complica la hack pentru ca are virusi asa ca strange multe cufere de un fel si le deschizi pe unu de lv mare pana cand o sa iti pice Pets ori diamante.