| carlaaRM a întrebat:

Cine vrea un cont lady popular... level 8happy?:*Dati mesaj:*

10 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Dami terog frumos mie contul

| Alecsyyya a răspuns:

Il vreau eu. Mi-l poti da prin mesaj privat?

| lollipopzz a răspuns:

Daca mil dai eu iti dau tie alte conturi de lady popular, si 10 funde la intrebarile mele pe care le-am pus ca nu trebuie sa scrii neaparat un raspuns bun...te rog frumos!

| Anonim2938 a răspuns:

Eu,te rog

| DiiPuff a răspuns:

Imi dai mie si iti dau 3 de 1-3 lvl

| oanavreacategoriadesprejoculpentrufeteLadyPopular a răspuns:

Te rog eu mult,damil mie, ca am mare nevoie.te rog! Promit ca o sa pun o intrebare cu cine vrea funda, tu sa raspunzi si daca imi dai contul prin mesaj acum iti dau funda! Te pup dulce!

| oanavreacategoriadesprejoculpentrufeteLadyPopular a răspuns:

Te rog eu mult,damil mie, ca am mare nevoie.te rog! Promit ca o sa pun o intrebare cu cine vrea funda, tu sa raspunzi si daca imi dai contul prin mesaj acum iti dau funda! Te pup dulce!

| mirceaboss a răspuns:

Vreau eu

| ana_6147 a răspuns:

Eu doresc dar cum pentru ca sunt numai la level 3