| malina14 a întrebat:

cineva are un joc minecraft si a dar sa joace pe un server si nu merge ii scrie; Nu a reusit sa te autentifice.Secsiune nevalida (incearca sa repornesti jocul) dar totusi la repornit.

P.S Serverul asta se numeste hipixel parca sau asa ceva.

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Trebuie cont premium pe hipixel.

| malina14 explică (pentru TechGuyTpu):

A spus ca are un fel de minecraft premium cica; 1.8 forget sau asa ceva

| AlexAlex23 a răspuns:

Hypixel este un server premium, iar pentru a putea juca pe acel server ai nevoie de un cont premium care costa 20$. Daca doresti un cont iti pot oferi eu, dar nu gratis.