| alex076super a întrebat:

Sall TPU

am si eu o problema cu Minecraft 1.7.5 cand bag servaru de hungergames imi da „Nu a reusit sa se conecteza la server"
„Nu a reusit sa se autentifice:sesiune invalida(incearca sa repornesti jocul)

ce sa fac spuneti-mi plizzzz

Răspuns Câştigător
| RăzvanP06 a răspuns:

Pai ai Mc cumparat? Daca nu ai si bagi un server PREMIUM nu ai cum sa intri pe el. Daca ai MC cumparat da si tu refresh pana intra pe el si incearca sa mai inchizi din procese.|||Ca sa gasesti servere NONPREMIUM cauta pe net `minecraft hunger games non premium servers` SAU uite un server bun de minigame, hunger, prison, creative...etc.
>IP: play.keinett.us

FUNDA?

| alex076super explică (pentru RăzvanP06):

Mersi de server.
ai dreptate nu am cumparat

| RăzvanP06 a răspuns (pentru alex076super):

Si te-a ajutat ce am spus? FUNDA? big grin

3 răspunsuri:
| Cristian_Cristi_1976 a răspuns:

Exista 2 posibilitati :
1.Ai o conexiune proasta la internet
2.Ori ai MC creacked

Da ca ai MC cracked intra unde ai bagat serverul si du-te unde scrie Server.Propieties sau Server
Cauta Online-mode=true
si scrie False la el. ^