| GandacelScumpicel a întrebat:

Cum fac sa nu mai pot primi cerere de prietenie si sa primesc numai follow pe facebook? Am vazut la unii utilizatori ca nu mai apare butonul pentru cerere de prietenie, ci numai cel pentru follow.
Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| DesertRat95 a răspuns:

Te duci la setarile contului tau, dai edit la basic info iti alegi ca ai 18 ani( sa fii adult) si dupa scrii sus la adress bar: www.facebook.com/about/follow Si acolo dai turn on Follow si iti alegi setarile pe care le vrei si apoi dai OK. Cu placere. Funda?