| xBubbleh a întrebat:

cum fac seturi bune pe metin privat? apollo mai exact, adică, mă puteţi învăţa? XD ştiu e mult de zis. fundă!

Răspuns Câştigător
| CrazyStrike a răspuns:

War: aparere sabie si si apreare sabie doua maini pe toate % max
Ninja :apare pumnal si sageti % max
Saman : apare evantai, clopot % max pe bratara rezista fulger si foc
Sura :apare sabie si magie.
Pe 6/7 pui max rezistenta max conta - carecterului

1 răspuns:
| ReLaXx2NoStReS a răspuns:

Cele mi bune seturi sunt cele facute 15 15 15 15 10 adica pe cercei 10 semi-om 15 pumnal / sabie / 2 mini / sageti acesta este universalul... acum nu stiu daca apolo este 100% anti swchi daca vrei sa afli da-mi add la iuly.stelistul@yahoo.com si til dau eu sa il ai si dupa te si invat cum sa il deschizi si tot ok? Primesc funda?