| lSarcastiquel a întrebat:

Buna,cum pot face otel posedat(samy) pe metin2fun,nu vreau sa-l cumpar vreau sa imi spuneti de ce am nevoie pentru a-l face?dar kingul?,multumesc.cel mai bun raspuns primeste..

Răspuns Câştigător
| ςгเรtเภยкค a răspuns:

La fierar.:d

2 răspunsuri:
| SmoKeD a răspuns:

Buna.Eu ma joc pe gx dar cred ca este asemanator.Du-te la seon-pyeong(este pe langa intrarea in grota, chiar in fata ei de la orci) sau pe gx mai merge cu metal magic daca il pui pe otel si cu blessu. Daca pui blessu pe otel iti arata posedata dar pe gx e destul de costisitor iti trebuie 5 perle visinii 5 curmale 1 gheara de dragon care e 6kkk si 200kk bani lichzi...e pretentioasalaughing.De king nu stiu nimic

| loryiii a răspuns:

La fierar. AColo pui armura dar vei avea nevoie de perle si mai multe chestii care te seaca de bani. ce lvl ai pe metin 2 fun?