| alynutza_4669 a întrebat:

Ce sa fac daca prietena mea este cu baiatul pe care il ador? vreau sal cuceresc... spuneti-mi si mie ca voi sunteti expertii...multumesc.cel mai bun raspuns are funda+vot!

Răspuns Câştigător
| AmoreSpeciale a răspuns:

E cam complicat eu una am facut exact ceea ce zici u:prietenu meu actual a fost cu o amica sa zic de-a mea nu prea o suportam. si il adoram pe el mi-am bagat nasucu si intr-un final dar dupa ceva timp(2 ani ) am fost cu el treaba e ca nu ma mai asteptam sa mai fiu cu el vreo odata.in fine...deci nu o suportam.acum sunt cu el de 2 ani...ne iubim suntem fericiti dar in adancul sufletului meu imi pare rau ca m-am bagat sincer o sa ai un sentiment urat in suflet, dupa o perioada asta depinde si de tine daca esti o fire mai puternica.te pup:*si bafta

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce interesant
Mai intai e prietena apoi o dai la intors ca e curva ca sa nu te critice nimeni...
Nu ai dreptul de a te baga intr-o relatie, oricum ar fi ea.

| pUphyK a răspuns:

Hey, nu fa greseala asta, chiar daca il adori' nu ii desparti, eu pin acum am avut un ubit si na din prietenile mele cele buna, s-a bagat i-a propus intilnire acum o urasca si imi vine sa o omor pentru ca a stiu ca eu sunt cu el ca il iubesc tin la el ...asa daca tii la prietena ta o vei lasa cu Baiatul cela'.nu distruge o relatie ca vei ajunge cind si tie o sa tio distruga ''vezi trage concluzie. pa pa pup

| pUphyK a răspuns:

Chiar daca ea este o tradatoare tu mai bine fii fata de treaba si nu trada pe nimeni... dumnezeu vede si nu bate cu batzu dar da cu piciorul in fund'

| alinmentosana a răspuns:

Ti-ai trada prietena pentru. un "carnat"?
spun doar: Nu te baga, daca esti o prietena adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mă cea mai bună prietenă a ta îți este curvă? Cum poți spune așa ceva?
Dar tu cum îi ești dacă vrei să îi furi prietenul? Dacă ții la ea și la fericirea ei, las-o în pace! Sunt mulți băieți pe lumea asta. Îți dai seama cât ar ruina-o o despărțire și șocul de a vedea că și prietena ei care o consideră o curvă e de fapt o mare ipocrită, dacă înțelegi ce vreau să spun?

| AnonymusALLgame a răspuns:

Dyya bine zis nu te baga peste iubitul altei fete pentru ca o sa pacesti si tu asa.Mai bine uita de el

| Rosalline a răspuns:

Doamne acelasi lucru mi s-a intamplat si mie laughing

| alynutza_4669 explică:

Am uitat sa mentionez ca este o curva.si tot timpul ma tradeaza asa ca nu este o prietena...