| NoNameqed a întrebat:

Buna cum pot sa am copil in sims 2 si cum sa ma casatoresc funda si vothappy

Răspuns Câştigător
| Ricardo_Fieroiu_1982 a răspuns:

Este foarte simplu trebuie sa te impaci foarte bine cu cu iubit/iubita dupa o sa ti se schimbe pagina cu rosu si inimioare intelegi? sper ca te-am ajutat mult si sper ca vei trimite si tu funda si vot bye

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Iti faci un iubit/iubita in joc dupa te casatoresti cu el/ea adica ii pui intrebarea (daca accepta.) dupa ii pui sa dea la buci si sa faca copilutongue
Daca nustii engleza atunci ai belit-o

| Kamakura a răspuns:

Ca sa ai copil dai la bebelus(cred ca trebuie extensie)siu ca sa te casatoresti dai sa se imratiseze /sarute/vb/sa faca chestii pana creste graficul de la relationship si in dreapta jos sunt inimi.Si te ma intreab el/ea de casatorie.