| Alexandrutza_5396 a întrebat:

Buna ...cum sa folosesc TeamViewer pentru a-mi instala sims 2 sau sims3? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Paprik a răspuns:

TeamViewer este un program care permite unui utilizator sa vada si sa modifice fisiere din Pc-ul tau numai cu acordul tau.
Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu o persoana in care ai incredere.
Instalati amandoi aceeasi versiune de TeamViewer.Intrati amandoi in program dupa care tu ii dai ID-ul si password-ul tau afisate la "wati for session". Cealalta persoana va introduce ID-ul tau la "Create session", va da connect to partner si va introduce parola tot de la tine.Si cam atat.
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes