| هوراس a întrebat:

curand incepe scoala. vreau sa arat ca un rocker. ma puteti ajuta? FUNDA oentru cel mai util raspuns
scuze categoria

Răspuns Câştigător
| IuliaTeodora98 a răspuns:

Ai putea sa-ti lasi breton pe o parte a ochiului, sa porti haine gri, negre, tricouri mai lungi, blugi negri, tenisi cu sireturi desfacute...

9 răspunsuri:
| sddsdsdewre a răspuns:

Fa-ti plete, si bratari sin alea cu tepi puneti tricouri uzate cu rokeri,
blugi largi si uzati, cizme negre.

| Deny1333 a răspuns:

"vreau sa arat ca un rocker." - EPIC FAIL!

| niNNu a răspuns:

Vai ce a ajuns lumea.

| niNNu a răspuns:

Lasatil in pace...Saracu vrea sa fie diferit sau dur.Eu is satul de astea. Frate sa arati ca un.intai trebuie sa fi apoi o sa stii sa si areti.Rock-ul nu e un stil vestimntar sau un gen de muzica.E un stil de viata.

| RockaruL a răspuns:

Ce rost are sa te imbraci ca un rocker daca nu esti? Tu sigur nu esti rocker, tu esti distrus.Probabil tu vrei doar sa te dai mare smecher in fata colegilor dar tu esti de fapt doar un cersetor de atentie.Ii stiu eu pe cei ca tine...

| TrixLove a răspuns:

Sa fii rocker ( ma rog...sa arati ca unul ) inseamna sa fii cat mai... natural. La modul ca trebuie sa-ti lasi plete, sa porti camasi descheiate cu tricouri negre ( camasile sa fie in carouri si foarte largi ) si trebuie sa porti skateri si bratari multe. Daca se poate sa ai si hainele de firma ( papucii), te ajut eu cu niste idei de skateri(firmele): Osiris, Element, Vty, Memphis si sunt foarte multe. Cred ca ar trebui sa asculti rock, deoarece iti intra sub piele si te schimba oricum. Adica ma dau exemplu pe mine. Acum 2-3 ani nici nu eram curioasa sa aflu de rock-ul adevarat.ma rog. si acum, cum zice mama, te sperii cand ma vezi blushing Ma rog. Vei vedea ca e o chestie de personalitate. Nu te da rocker fals. Nu te va crede nimeni big hug Bafta. Funda?

| Jibo a răspuns:

Salut.Nu trebuie sa arati ca un rocker, ci trebuie sa fi cu adevarat unul.Totul va veni de la sine.

| anonima13 a răspuns:

Woowlaughingdc vrei sa arati ca un rocker daca nu esti unul?raised eyebrowsPt ca un rocker nu ar pune o intrebare din astaoh go on, in fine cumpara.ti 2-3 trcouri largi, blugi mai mari care sa vine creti jos.si 1-2 de adidasi gen american skate, globe.succes a arata ca un rocker ca de a a fi unul...e un drum lungwinking

| albertwww a răspuns:

Iati jeaca de piele si blugi tari dar s afie negre succes.