| l1feincolor a întrebat:

Buna,. dati-mi si mie cateva idei,. nu stiu ce familii sa mai fac la sims 3 :p,. si nu mai am idei nici de case. Daca puteti sa-mi dati cateva idei big grin. Funda :X
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Ai putea sa faci doua case alaturate, intr-una sa fie o adulta cu mama si tata ama2 batrani, iar langa un barbat, la fel cu familie daca e la barbat ii poti face un frate, sau sora care e casatorita cu mama si tata, astfel ii poti casatori si sa ai multa lume la nunta happy iar de case, uita-te pe youtube, filmeaza cu telefonul si dupa aia fa.ti si tu in joc. Pentru inceput dupa ce ii casatoresti ai putea sa le dai o casa darapanata, mica si cu obiectele cele mai ieftine, dupa care ii trimiti la a pana strani banii necesari ca sa ii muti happy, fara sa bagi codul de bani, pare mult mai realist happy
Bafta >big grin