| anonim_4396 a întrebat:

Buna
De craciun vreau sa imi cumpar un Iphone
Nu sunt hotarata
Ma puteti ajuta?

1. Iphone 7 rose gold 128 GB
2. Iphone 6s plus rose gols 16 GB.

Si as vrea le cumpar de pe Emag
Ce parere aveti? Se merita sa cumpar de acolo?
Multumesc

2 răspunsuri:
| Andreea-Demetra_Nedelcu_1986 a răspuns:

1.Din experienta nu prea cumpar de pe Emag deoarece preturile sunt mari.Incearca sa te duci pe site-uri in care poti compara preturile online, te va ajuta mult.
2.Modelul mai mare si mai frumos ar fi cel al Iphone 7, insa sunt scumpe, insa daca chiaril vrei poti sa tii-l iei cu abonament, mai ales acum in preajma Craciunului cand poti sa primesti chiar si un mic cadou din partea(telekom, Vodafone, Orange etc).
FUNDITA?

| Andreea-Demetra_Nedelcu_1986 a răspuns:

Din experienta, nu prea cumpar de pe Emag deoarece preturile sunt piperate, dar poti sa cauti site-uri pentru compararea preturilor produselor, sper ca te vor ajuta.Modelul mare si frumos se revendica Iphone-lui 7, insa este scump, doua rezolvari ale acestei probleme ar putea fi urmatoarele:
1.Ori ai banii toti (cam 4500 lei)si cumperi telefonul online.
2. Poti sa il iei cu un abonament, mai alesca acum se aproprie Craciunul poate iti fac si un mic cadou.