| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce parere aveti despre Iphone 6? Se merita sa il cumpar? As vrea raspunsuri doar de la cei care au avut sau au telefonul!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am avut numai Samsung pana acum. De curand am luat iPhone 6 si nici nu se compara, e mult mai bun.

| Andreea11989 a răspuns:

Hello, eu detin un Iphone 6 de aproape un an si pot spune ca sunt foarte multumita de el, bateria ma tine cam toata ziua, normal daca nu ma joc sau il utilizez non-stop iar calitatea pozelor sunt foarte bune. Un mic sfat pe care pot sa-ti ofer este sa ii pui o carcasa, este cam fragil.

| Mrfear a răspuns:

Am folosit unul.Foarte bun telefonul.Are ecranul mare, bateria excelenta si nu se blocheaza deloc (de obicei niciun iphone nu se prea blocheaza) face pozele foarte clare, dar totusi Iphone 7 il intrece putin, dar si Iphone 6 este un telefon foarte bun, care merita fiecare banut. Daca iti pui si o husa este perfect, risti sa se sparga, nu pot spune ca este foarte fragil ca Samsung Galaxy S6 dar nu este nici la fel de puternic ca un telefon "caramida".

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,Simon
Iphone-ul este performant, de la prima versiune
Dar Iphone 6 este extrem si ce-l mai dotat telefon cunoscut pana acum.
Baterie:te tine si 5-6 ore cu fortare maxima(date mobile, net, jocuri, luminizitate maxima, muzica)
Android:Ce-l mai rapid Android cunoscut de 6.0
HDD:32 De GB Memorie Interna
RAM:4 GB RAM
Camera:12mgp(IN MODUL HD 1034p)
Destul de usor
Extrem de rezistent, chiar si la apa!
Placa video:NVIDIA(nu stiu sigur cat si cum)big grinar stiu ca-i de 512/1GB(iti merg toate jocurile, fara pic de lag)

Succes