| anonim_4396 a întrebat:

De doua saptamani m-am apucat de metin si vreau sa ma invatati si pe mine cum fac skilluri m1-m6,skilluri g1-g6,skilluri p,din ce evolueaza armele,din ce se face batalia,din ce se face otelul, din ce se face rib etc.As vrea sa stiu cam totul...acum depinde de raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| SkizzoSkill2013 a răspuns:

Ca sa faci m1-m6 sau g1-g6 iti trebuie manualul exorcizarii si citit concentrat.Si la skiluri g iti trebuia piatra spiritului.Batalia nu se evolueaza, ci pica intr-un loc numit ''Miria'' sau il poti cumpara de la magazin(cam scump)ribul sau fms nu se evolueaza ci pica in map2 la niste arcasi sau in valea orcilor la cel care pica se numeste ''Arcas salbatic'' batalia pica tot in Miria si se poate lu-a din magazine.Si trebuie mult mult sa faci level sa faci P e foarte greu metin2ro! Spor la joc si daca mai ai intrebari legate de joc contacteaza-ma aici pe TPU! Bafta!