| Miley a întrebat:

De unde pot cumpara un animalut de plus webkinz? Si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna
Animalutele webkinz se pot cumpara din:carfoor,bila,real,kaufland, librariile din inauntrul super marchetelor, benzinari.
Un webkinz de plus costa cam 300-400lei
Iar un animalut webkinz mai special costa 400-500

3 răspunsuri:
| Miley explică:

RockerGirl am inteles ce vroia sa spunalaughing

| SereSmile a răspuns:

Poti cumpara de la orice magazin cu jucarii in mall-uri, chiar si in Diverta big grin, iar pretul variaza in functie de marime, cel mai ieftin mi se pare ca ii cam 10-15 pana la vreo 40-50 lei

| RockerGirl a răspuns:

LA cea care a scris ultima, as vrea sa precizez ca e 30-40 de lei.nu 300-400 care in bani vechi inseamna 3 -4 milioane de lei vechi...