| D3IuTzA14 a întrebat:

happy.Deci...As vrea sa stiu cum pot face gold pe Smallworlds?crying. Pentru ca u mai este metoda aia veche...Ms:X.Fundaa:X

1 răspuns:
| ildiko14 a răspuns:

Uite si eu ma joc smallworlds de un car de ani si o data chiar am ajuns de 26cl cu holywood eu mi-am facut golzi cu yopmail generator dar acum iti da numai cl, iar daca cineva iti zice ca sa faci cu plante sau animale caci eu am incercat de multe ori si n-am reusit, eu una am auzit de un sait la care bagi mail, parola si suma de golzi pe care vrei so primesti si am mai auzit caci chiar merge dar din pacate niciodata n-am aflat cum se cheama, sper ca te-am ajutat macar un pic