| Anonim1mg a întrebat:

deci e URGENT!
Tocmai ce mi-am formatat Pc-ul si au si aparut cateva probleme! Cand dau sa intru pe site-ul jocuri12.com, dureaza un car de min pana ce se incarca si in final imi spune ca ceea ce caut are nu stiu ce chestii si situatia tine la infinit, deci nu ma lasa sa accesez acest site, sub nicio forma! Folosesc ESET NOD32 antivirus si ca browser mozilla firefox.Care sa fie problema? Please!

Răspuns Câştigător
| danyelo2000 a răspuns:

PC-ul tau nu are nimi acea pagina este in lucru dureaza doar 1-2saptamani Funda?