| darcalex a întrebat:

doresc sa imi creez propriul server de samp, voi dona eu euro cat de des pot, sa luam domeniu. ro pentru web host. Daca va pricepetzi sa faceti servere RP si site, sunteti bine venitzi eu donez euro cat aveti nevoie. Daca cineva e interesant ad xutzu_style

4 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Tu vrei sa creezi server, sau sa il creeze altii si tu doar sa astepti, donezi euro si doresti sa fi ownerul?

| AnnaMaria a răspuns:

Pai,mult succes cu asta

| darcalex explică:

Exact.

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.