| CalinPadure45 a întrebat:

Buna dragi prieteni! As dori sa imi dati un hack pentru Transformice. Dau funda celui mai folositor raspuns. Atat...

1 răspuns:
| CarlyXlove002 a răspuns:

Iti dai seama ca decat sa hack-uiesti mai bine muncesti? Dar totusi daca vrei un joc care sa necesite mai putina munca poti sa joci www.heromice.com. E un joc identic cu transformice doar ca nu mai trebuie sa iti faci abilitati (le ai pe toate completate) si ai 9999999 fraises si 99999999 branze.