| mendor a întrebat:

dupa ce instalez jocul Prison Break, cand intru in el imi apare,, Please insert original DVD of Prison Break,,.ce trebiue sa fac?

Funda

1 răspuns:
| JustSolutions a răspuns:

Daca dupa Please insert original DVD of Prison Break apare si press ok and restart aplication este simplu man
cauti folderul pe care scrie crack din floderul cu jocul descarcat intri in el si pe folderul cu iconita asemanatoare cu cea de pornire a jocului ii dai cut sau copy si ii dai paste in folderul cu jocul instalat bafta mai si scuze daca nu o sa te ajute la mine a mers