| roxana10 a întrebat:

Funda! Am reusit sa instalez sims 2 dar cand vreau sa intru in joc imi apare " please insert the corect cd-rom", ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Madalina066 a răspuns:

Downloadeaza daemon tools, instaleaza-l iar apoi trebuie sa deschizi sims 2 cu el.
Sper sa te descurci.Succes!

1 răspuns:
| iLuzye a răspuns:

Descarca de pe net/program de descarcare fisierul executabil al jocului (gen "Sims2.exe"), dar sa fie "crack". Pentru asta, daca nu prea stii incearca sa ceri ajutorul cuiva mai vechi de "meserie". Multe "crack-uri" sunt virusi, de aceea trebuie sa-l alegi bine.
Crackul e un fisier intocmai ca cel pe care-l deschizi sa iti inceapa jocul, numai ca e putin modificat, astfel incat sa nu-ti apara cerinte de genul ala. Te pup.