| Harasim_Sebi_1999 a întrebat:

Eu am internetul furnizat de la RDS&RCS si am pierdut acea foaie cu username-ul si parola retelei (Sunt din Suceava, deci username-ul este ceva gen sv"numere aleatorii").
Daca merg la RDS&RCS pot sa cer o noua foaie cu detaliile sau sa primesc un nou username si o noua parola?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Daca ai pierdut datele tale sau le-ai uitat
(in caz in care ai pierdut datele, si e posibil ca cineva sa gaeasca foaia ta si sa aiba acces la contul tau atunci e bine sa ceri un o parola noua ) dar dai un telefon la cei de la rcs-rds, iti vor cere CNP-ul tau cu buletinul cu care esti iregistrat la ei, si iti vor da username-ul tau si parola pe care le-ai uitat sau pierdut.E foarte simplu, doar un telefonbig grin

+4 031 400 4600 (informații comerciale clienți noi)
+4 0330 400 414 (informații comerciale clienți existenți)
+4 0330 400 401 (asistență tehnică Internet, Digi Tel și Digi TV Cablu)
+4 031 400 4000 (asistență tehnică Digi TV Satelit)
+4 031 400 7777 sau *777 (de pe mobil) (asistență tehnică Digi Mobil și Digi Net Mobil)
strada Ciprian Porumbescu, numărul 3, bloc 3, parter, Suceava, județul Suceava

O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Harasim_Sebi_1999 explică (pentru SimpleIsCool):

Mersi mult, si de adresa nu stiu de unde stiai ca sunt din Suceava

1 răspuns: