| ankaaaa a întrebat:

Buna eu joc The west si nu stiu sa fac o misiune numita "Misiunea de cucerire a căii ferate (Acces interzis)"putin ajtor va rog...

Răspuns Câştigător
| adrbrb a răspuns:

Iti zic eu ca jocul asta ilo joc deja de un an nu iti arata pe harta pentru ca nu ai suficiente puncte de indeminare pentru aceasta munca daca vrei sa vezi de ce indeminari ai nevoie cauta aici http://ro.weststats.com/Jobs/

2 răspunsuri:
| Kinkyz a răspuns:

Negocieri de pace (10 Ore)

| ankaaaa explică:

Pai eu nu gasesc pe harta asa ceva si sunt la nivelul 64crying