| octavitza a întrebat:

eu joc transformice si nu stiu cum sa imi schimb titlul si sa nu ai fiu little mouse. Am incercat sa scriu title/titlu la chat si tot nu a aparut nimic. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| M3laniaM3ly a răspuns:

Pui la cheat /title apar niste titluri si pui numarul de la titlul care il vrei dupa aia scrii din nou /title dar cu numarul acella exemplu /title 112

| andreyesexy a răspuns:

Scrii /title apoi iti apar niste titluri si un numar la ele. Scrii /title (numarul la titlu)