| dragosboss97 a întrebat:

Buna eu ma joc CSS(Counter Strike Source) dar nu stiu ce are ca numa cu botii pot sa ma joc pe server nu am scris pe net servere pentru CSS si la fel nu merge se incarca 2 linii si gata nu se conecteaza nu stiu ce are sper sa ma ajutati am comp perfect merge orice joc posibil si netul viteza buna nu stiu ce are pe cs 1.6 se incarca perfect pe server si aici deloc 2 lini si ...nimic ajutati-ma va rog ca m-am plictisit sa tot joc cu botii straight face FUNDA. fundita. VOT VAROGG ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| iorgovan a răspuns:

Sal.
Joc si eu css si te pot ajuta.
Deci nu ti sencarca, doar doua lini.
Asta este pentru ca nu e cumparat din magazit.
Ca sa joci css trebuie sal cumperi din magazin, sa nu cumva sal cumperi de la mana a doua ca s-ar putea sa nu aiba licenta.
Am incercat si eu sa downloadez de pe net css l-am instalat dar nu-mi mergea pe servere si mi-am cumparat din magazin.

1 răspuns:
| dragosboss97 explică:

Si cat tea costat? si de unde l-ai luat dar cumparat merge deoarece licenta iti trebuie(steam) si eu nu gasesc destul de ieftin steam.:-s