| DuDy002 a întrebat:

Am si eu o problema legata de Counter Strike...Mi-am cumparat recent un laptop bunicel are win 7 pe el si nu merge sa ma conectez la server de cs,netu e bun, merge dar si acolo cand dau find server sa imi gaseasca servere nu imi gaseste dar cu botii merge...Am descarcat si mai multe cs.Stie cineva care e >problema? !

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Tu macar citesti ce-a scris omu? A scris de Counter-Strike, o joaca din 2000, apropo problema este ca nu ai cs 1.6 protocol 47-48, descarca cs warzone scriind doar cs warzone si apare primul link!

3 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Nu toate laptopurile accepta jocuri, ca nu toate au placi pentru gaming. Laptopurile pentru gaming sunt: LENOVO, ALINWARE si TOSHIBA.

| DuDy002 explică (pentru MotanAndrei):

Pai cum dq ma ca cu botii merge sa joc...

| MotanAndrei a răspuns (pentru DuDy002):

Docomenteaza-te

| VladyXR a răspuns (pentru MotanAndrei):

Tu macar citesti ce-a scris omu? A scris de Counter-Strike, o joaca din 2000, apropo problema este ca nu ai cs 1.6 protocol 47-48, descarca cs warzone scriind doar cs warzone si apare primul link!