| Maldini a întrebat:

Exista 2 parti ale jocului Dying Light? Am terminat "Enhanced Edition". Mai exista o alta versiune? Am vazut pe internet videoclipuri in care se puteau conduce masini, insa nu am reusit sa gasesc numele versiunii. In versiunea in care am jucat eu nu am avut posibilitatea de a conduce.

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai daca ai Enhanced Edition ar trebui sa ai tot ce e mai important: Dying Light Season Pass, Dying Light: The Following.
In Dying Light: The Following conduci masini.
Ar mai fi Dying Light: The Bozak Horde si multe pachete de skin'uri.